Internetová reklama

S rostoucím počtem webů na Internetu je těžší prosadit se, právě proto se zvyšuje důležitost internetové propagace.

Jedním z nástrojů internetového marketingu je internetová reklama. Na rozdíl od ostatních druhů médií má internetová reklama určité výhody, mezi které patří:

  • značná možnost cílení na vhodné koncové zákazníky,
  • flexibilita úprav online kampaní,
  • určitá míra personalizace a interaktivita,
  • měřitelnost odezvy a další.

Způsoby internetové propagace

Existuje několik základních možností propagace na Internetu. Mezi tyto způsoby propagace patří:

Tyto způsoby propagace se liší různými obchodními modely a také vhodností pouze pro určité druhy webů. Uspět mezi silnou konkurencí pomáhá také optimalizace stránek pro vyhledávače a social CRM.

SEM

Search engine marketing se zabývá reklamou ve výsledcích hledání vyhledávačů. V České republice se pro tuto formu reklamy využívají reklamní systémy Google Adwords, Sklik, a Etarget, které nabízejí také kontextovou reklamu. Tato forma reklamy je vhodná téměř pro každou společnost. Využívá se zde platební model PPC (platba za klik), díky kterému jsou účtovány pouze ceny za skutečné přístupy potenciálních klientů na stránky inzerenta.

Jsme schopni plně zajistit vytváření a následnou správu SEM, díky kterému můžete výrazně zvýšit příjmy Vaší společnosti za rozumnou cenu.

Návrh a správa reklamního rozpočtu

Máme několikaleté zkušenosti v oblasti internetové propagace, proto Vám můžeme za rozumnou cenu pomoci s návrhem reklamních kampaní všech možných optimálních způsobů propagace a následnou správou reklamního rozpočtu společnosti tak, aby byly všechny investované prostředky využity s maximálním efektem. Každému klientovi se snažíme vyjít vstříc a poradit, jak nejlépe využít rozpočet pro internetovou propagaci.

Reklama na stránkách našeho portfolia

Kromě internetové reklamy v různých reklamních systémech nebo u vhodně zvolených partnerů, jsme schopni nabídnout i určité formy reklamy na stránkách našeho portfolia za velice přijatelnou cenu.

Využijte profesionálních služeb za rozumnou cenu!

Nabízíme komplexní služby internetového marketingu. Můžeme tak nabídku služeb internetové reklamy doplnit také o optimalizaci stránek pro vyhledávačesprávu firemních profilů na sociálních sítích, tvorbu a správu webových prezentacífiremní identitu a další.