Reference

Mezi naše klienty, kteří využily námi nabízených služeb, patří řada předních společností. Z nich můžeme zmínit weby Ledvinova.eu, DietaZdarma.cz, Cofidis.cz, Marimex.cz, Dirp.cz, KovovyNabytek.cz, Kabelmanie.cz, AdmWin.cz, Zabradli.cz, NaLede.cz, ZahradaVuni.cz, Adrialand.com, Krytiny-Strechy.cz, RajRealit.cz, Parfemy-Eden.cz, TvojeDarky.cz, Puplus.cz, Albertov.eu, Pronajem-karavany.cz a další.

 

Portfolio

 V současné době provozujeme množství významných webů, které můžeme také vhodně využít pro podporu našich klientů. Naším významným projektem je český internetový portál CZIN.eu, který se snaží nabídnout alternativní domovskou stránku propojující nezávislé internetové projekty. Součástí portálu je email zdarmaherní web s online hrami, porovnávač cen ubytování v hotelech, zpravodajský web, slovník, nabídka práceonline rádia nebo katalog  odkazů. Provozujeme také slovenský internetový portál CZIN.sk. Z herních webů provozujeme také Českou databázi her.

Mezi naše celosvětově úspěšné projekty patří chytrý agregátor zpráv LinksTip.com, který přináší přehled zajímavých článků z České republiky, Slovenska, Velké Británie a Spojených států amerických. Pro zobrazení na mobilních telefonech můžete využít také speciální mobilní verzi. Naším dalším užitečným projektem je server umožňující registraci domén 3. řádu zdarma ER.cz, pomocí kterého můžete zdarma získat krátkou zapamatovatelnou doménu pro web. Pokud si chcete zkrátit URL adresu, můžete zdarma využít zkracovač URL adres Zip.er.cz. Námi spravovaným užitečným nástrojem je také online nástroj pro usnadnění sdílení Pridat.eu, který pomáhá prostřednictvím bookmark tlačítka přidávat zajímavé odkazy na sociální sítě Facebook, Twitter nebo linkovacích služeb. Tento nástroj lze také využít pro snadné přidávání RSS do různých personalizovaných služeb, jako je Seznam.cz a iGoogle. Provozujeme ještě celou řadu dalších menších projektů a stále vytváříme vlastní nové projekty. Z oblasti financí provozujeme také specializovaný finanční web Finanční-poradenství.com. Zastupujeme také českou verzi herního webu FreeGamesMax.cz se super hrami pro hraní ve volnou chvíli online. Ze známých zábavních serverů také provozujeme web s anonymními přiznáním Priznej.cz.

Všechny naše projekty můžeme využít a také využíváme pro internetový marketing našich klientů, proto pokud máte zájem o spolupráci s námi, neváhejte nás kontaktovat.

 

Partneři

V současné době spolupracujeme s řadou významných společností a jejich internetovými projekty. Mezi naše hlavní partnery patří společnost Retail Info, která provozuje množství projektů specializovaných na internetový obchod. Mezi ty nejznámější patří web AkčníCeny.cz s nabídkou produktů kamenných obchodů, porovnávač cen Monitor.cz, server oBydlení.cz, slevový agregátor AlfaSlevy.cz, server s nabídkou slev Slevopolis.cz a další.

 Spolupracujeme také s mnoha informačními servery, mezi které lze řadit všeobecný zpravodajský server EuroZprávy.cz, server pro ženy ChytráŽena.cz a jinými.

Mezi naše další významné partnery patří filmová databáze FDb.cz, zábavní Lamer.cz, Vaření.czSMSbrána.cz a mnoho dalších. Spolupracujeme s registrátorem domén Subreg.cz.

Pro naše klienty se snažíme docílit maximální kvality služeb, proto využijte nabídku našich služeb a neváhejte nás pro získání profesionálních služeb kontaktovat.