Přímé zvýšení návštěvnosti

Pokud je cílem reklamní kampaně zvýšit návštěvnost webu bez ohledu na profil návštěvníka, je možné využít určité systémy, které generují návštěvnost zobrazováním cílové stránky.

Pop-Up reklamní systémy

Pop-Up reklamní systémy jsou založeny na zobrazování internetových stránek formou reklamy v nově otevřeném okně při návštěvě jiného webu, na kterém je umístěn reklamní kód. Tento způsob reklamy bývá konzumenty označován jako velice obtěžující, proto se doporučuje jeho použití zvážit. V Česku se touto formou reklamy zabývají například menší systémy PopUpGuru, Včela či Nejmedia.

Autohits

Autohits systémy zobrazují registrovaným uživatelům stránky. Za každé zhlédnutí dostává člen systémů určitý kredit, který může být proplacen nebo využit na propagaci jiných internetových stránek. Mezi weby, které se tímto způsobem propagace zabývají, patří český Websurf a UkažReklamu. Na Slovensku se jedná o Autosurf.

Pridat.eu

Autorem je

Tomáš Martínek

Autor je hlavním administrátorem a zároveň provozovatelem internetové společnosti WebČesky.cz a celého jejího portfolia. V současné době je také lektorem na Katedře informačního inženýrství, PEF, ČZU v Praze.